Prezydentowa napisał(a):

|
O to tu się rozchodzi. A nie o długi.
|
Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak na to odpowiedzieć.
Zdajesz sobie sprawę, że długi muszą być spłacane przez co brakuje pieniędzy? Że TS dostał w spadku po TeleFonice kontrakty (również Wdowczyka) które nie bilansują się z przychodami?
Ale jeśli faktycznie chodzi Ci o biedę jakiej zaznał tu Wdowczyk, to załóż mu jakiś fanpejdż czy coś...