Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.11.2016, 13:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Chcesz wiedzieć jaka jest prawda? To proste - mamy olbrzymie długi po TeleFonice, brak jakichkolwiek struktur i trzeba wszystko budować od zera, albo nawet poniżej, jak w przypadku wizerunku klubu.
Ale to wie każdy. Ale jaka jest prawda w przypadku konfliktu na linii Wdowczyk - Zarząd? Kto mówi prawdę? Zarząd - że trener nie miał podstaw do rozwiązania umowy i nie wywiązywał się z obowiązków. Czy Może Wdowczyk - że komunikacja z Zarządem i ich styl prowadzenia tego biznesu są lekko...nieprofesjonalne? O to tu się rozchodzi. A nie o długi.
Odpowiedz cytując