Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 16.11.2016, 11:14
dmc napisał(a):Wyświetl post
Ty byś pracował za darmo w jakiejkolwiek firmie ? Tylko dlatego, że mają wypłaty dla wszystkich a dla Ciebie nie ?
....a, a wiadomo czy rzeczywiście pracował za darmo? Był, jest i będzie .....m i sprzedawczykiem - nie wyczyści się nigdy z tego pokorupcyjnego syfu choć miał dużą szansę na to, żeby mocno ocieplić swoje imię. Jak chciał odejść to mógł to zrobić po 20.kolejce a nie przed być może decydującymi dla tego sezonu meczami.
Odpowiedz cytując