Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1383
Stary 16.11.2016, 01:41
Wdowczyk to niech wypupcza sprzedawczyk jeden. Ja temu czlowiekowi nie ufam w zadnym wypadku. Sprzedawal mecze na umur a teraz olal nawet nie nas kibicow nawet nie klub nawet nie Wisle... ale olał swoich piłkarzy. Bez honoru i tyle. Naopowiadal bzdur na konferencjach, patetyczne cytowanie hymnu... i okazlo sie po raz kolejny ze to zwykly sprzedawczyk. Co ciekawe te bajki ktore opowiadal polowa kibicow jeszcze kupuje to jest zenujace jak ludzie daja sobie grac i manipulowac na emocjach. Szkoda słów. Krzyż na droge sprzedawczykowi.
NIGDY WIECEJ LEGIONISTOW I WARSZAWIAKOW W WISLE!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując