wolfy napisał(a):

|
Są dwie wersje: MF i Gowina. Trzeba trzymać kciuki żeby ten drugi postawił na swoim.
|
Miałem nadzieję, że po odpaleniu Szałamachy z MF, Gowin przeforsuje swój projekt.
Jak był tam Szałamacha, to wyglądało jak za byłego wiceministra Kapicy (wiadomo o co chodzi) z koalicji PO-PSL.