Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 15.11.2016, 19:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Są dwie wersje: MF i Gowina. Trzeba trzymać kciuki żeby ten drugi postawił na swoim.

Miałem nadzieję, że po odpaleniu Szałamachy z MF, Gowin przeforsuje swój projekt.
Jak był tam Szałamacha, to wyglądało jak za byłego wiceministra Kapicy (wiadomo o co chodzi) z koalicji PO-PSL.
Odpowiedz cytując