Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 15.11.2016, 19:07
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście słyszałem o bukmacherze jako naszym nowym sponsorze strategicznym już miesiąc temu, stawiałem an STS lub Millenium. Chwilę później pojawiły się głosy o Bet at home ale pomyślałem ,,nie, raczej nie".

Dziś ktoś znowu pisał, że to może być Bet at home.
W sumie może rzeczywiście czekają na ustawę hazardową i są z nimi dogadani, to przecież z BAH łączyła nas kilka lat temu korzystna umowa, która została nam niejako wyrwana przez polityków.
To są totalne bzdury, nikt nie może się z nikim kontaktować bez zmiany przepisów. Tak jak kolega napisał wyżej bliżej jest do tego radykalnego projektu dlatego jak na ten moment to totalna abstrakcja.
Odpowiedz cytując