|
Ja osobiście słyszałem o bukmacherze jako naszym nowym sponsorze strategicznym już miesiąc temu, stawiałem an STS lub Millenium. Chwilę później pojawiły się głosy o Bet at home ale pomyślałem ,,nie, raczej nie".
Dziś ktoś znowu pisał, że to może być Bet at home.
W sumie może rzeczywiście czekają na ustawę hazardową i są z nimi dogadani, to przecież z BAH łączyła nas kilka lat temu korzystna umowa, która została nam niejako wyrwana przez polityków.
|