regan napisał(a):

A w jakiej szufladzie umiescisz tych co nie chodza na mecze nie kupuja biletow/karnetow bo nie zgadzaja sie z polityka klubu a wszedzie torpeduja nas swoimi madrosciami na wislaportal czy na forum co oni by to nie zrobili? Przeciez to jest zenada. Gosc ktory nic dla klubu nie robi i jeszcze poucza innych. Wstyd
Ja od 15 lat moze 3 sezony nie mialem karnetu. W tym natomiast kupilem dwa. I co ciekawe nie roszcze sobie prawa do pouczen zarzadu w jaki sposob ma wyciagac klub na prostą... natomiast najsmieszniesi sa ci co wolaja do zarzadu zeby sypinął kasa... a srednia jego sypniecia na glupi bilet to 30 zl na rok jak (L) przyjedzie. Wstyd i tyle
|
Ale ja nigdzie temu nie przeczę. Odniosłam się do tego, co pisze Dariook. Czyli do bezsensownego rozwalania każdej merytorycznej dyskusji gadaniem o tym, że "kto nie chodzi na mecze, niech się nie odzywa". Wygląda na to, iż jest przekonany, że każdy, kto ma odmienne zdanie, na pewno nie chodzi na mecze i nigdy nie kupił koszulki
