Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1126
Stary 15.11.2016, 14:19
Ja to mam wrażenie że kasa z mojego karnetu idzie na ryzy papieru i toner do drukarki. O wiele bardziej wiarygodne byłoby zwołanie na dzisiaj konferencji z 4 zawodnikami z których każdy mógłby się wypowiedzieć jak to faktycznie jest. Zamknęłoby to usta wszystkim. Na konferencję zaprosiłbym też rzeczonego redaktora z GW. Konfrontacja byłaby ciekawa

Dobrze czytająca osoba zauważy że w oświadczeniu nigdzie nie jest zaprzeczenie że nie złożyli wniosków o zerwanie kontraktów:

Cytat:
Czytamy tu o rzekomych wnioskach zawodników do Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zaległości, na które powołują się redaktorzy „Gazety Wyborczej”. „Nie wiem, kto pisze takie głupoty, ale nie życzę sobie tego, ponieważ nic takiego nie miało miejsca” - podkreśla wymieniony w artykule Maciej Sadlok. Nieprawdziwe są również informacje dotyczące pozostałych graczy.
Wniosek w sprawie zaległości składa się do klubu a do PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu.

No ale to taki szczegół
Odpowiedz cytując