Ja to mam wrażenie że kasa z mojego karnetu idzie na ryzy papieru i toner do drukarki. O wiele bardziej wiarygodne byłoby zwołanie na dzisiaj konferencji z 4 zawodnikami z których każdy mógłby się wypowiedzieć jak to faktycznie jest. Zamknęłoby to usta wszystkim. Na konferencję zaprosiłbym też rzeczonego redaktora z GW. Konfrontacja byłaby ciekawa
Dobrze czytająca osoba zauważy że w oświadczeniu nigdzie nie jest zaprzeczenie że nie złożyli wniosków o zerwanie kontraktów:
Cytat:
|
Czytamy tu o rzekomych wnioskach zawodników do Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zaległości, na które powołują się redaktorzy „Gazety Wyborczej”. „Nie wiem, kto pisze takie głupoty, ale nie życzę sobie tego, ponieważ nic takiego nie miało miejsca” - podkreśla wymieniony w artykule Maciej Sadlok. Nieprawdziwe są również informacje dotyczące pozostałych graczy.
|
Wniosek w sprawie zaległości składa się do klubu a do PZPN wniosek o rozwiązanie kontraktu.
No ale to taki szczegół