rafaello56 napisał(a):

Ja też chcę zainwestować w klub , ale nie mogę, bo nie mam kasy i zapewne ci których znasz też jej nie mają. W wywiadzie pani prezes mówiła , że dla każdego sponsora maja przewidziany pakiet i że za 10 000zl taki sponsor nie trafi na koszulki niemniej nawet taki jest mile widziany. Być może znalazł się ktoś kto za takie pieniądze chciał miejsca na koszulce.
Do tych co chcieli, ale nie mogli pasuje definicja wiele mówi mało może
|
wybacz.
Moi znajomi mierzą siły na zamiary i nie są już dziećmi - nie mierz innych swoją miarką.
Wiecej z Toba na ten temat dyskutowac nie zamierzam bo do niektorych rzeczy jeszcze nie dorosłeś.
E: Wester - ale jak mozna mówić o tym ze nie sa optymalną opcja skoro klub nie wyraził nawet chęci by im przedstawić ofertę. Tyle w temacie, temat nieaktualny bo przerzucili pieniadze na co innego.