Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 15.11.2016, 07:06
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Czegoś tu bardzo nie rozumiem. Chciałbym, aby klub postawił kropkę nad i. Skoro Wdowczyk nie miał prawa do rozwiązania umowy, to należy: a.. uznać jego wypowiedzenie za niebyłe, b. zwolnić go dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym, c. pozwać o odszkodowanie za straty wizerunkowe, d. upublicznić kroki abc, i to jak najszybciej. Nie rozumiem, dlaczego Wisła akceptuje postępowanie Wdowczyka, jeśli jest ono bezpodstawną samowolą!!!
We wczesniejszym oswiadczeniu klubu na oficjalnej stronie podali, ze podejma odpowiednie kroki formalno-prawne wzgledem Wdowczyka, dotyczace nierealizowania przez niego zapisanych w umowie obowiazkow.
Odpowiedz cytując