Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 15.11.2016, 06:55
Fajnie, że w końcu opinia piłkarza. I to piłkarza, którego większość osób uważała za najbardziej siejącego ferment czy chcącego odejść z Wisły. Tym bardziej uwiarygadnia to działania Zarządu.
Odpowiedz cytując