|
Czegoś tu bardzo nie rozumiem. Chciałbym, aby klub postawił kropkę nad i. Skoro Wdowczyk nie miał prawa do rozwiązania umowy, to należy: a.. uznać jego wypowiedzenie za niebyłe, b. zwolnić go dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym, c. pozwać o odszkodowanie za straty wizerunkowe, d. upublicznić kroki abc, i to jak najszybciej. Nie rozumiem, dlaczego Wisła akceptuje postępowanie Wdowczyka, jeśli jest ono bezpodstawną samowolą!!!
|