Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1114
Stary 15.11.2016, 00:09
Czegoś tu bardzo nie rozumiem. Chciałbym, aby klub postawił kropkę nad i. Skoro Wdowczyk nie miał prawa do rozwiązania umowy, to należy: a.. uznać jego wypowiedzenie za niebyłe, b. zwolnić go dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym, c. pozwać o odszkodowanie za straty wizerunkowe, d. upublicznić kroki abc, i to jak najszybciej. Nie rozumiem, dlaczego Wisła akceptuje postępowanie Wdowczyka, jeśli jest ono bezpodstawną samowolą!!!
Odpowiedz cytując