Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 14.11.2016, 20:45
Również nr 5, uważam, że tego typu rzeczy powinny być stonowane, a nie jakieś ,,oczoje*ne". Powinni móc tylko głosować Ci co mają kk (co są zarejestrowani na portalu biletowym).
Odpowiedz cytując