Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1367
Stary 14.11.2016, 20:20
Dariook napisał(a):Wyświetl post
I nikogo nie obrazam, nie ....... juz. Chlapnij melise i nie produkuj sie z jakims sloganami.
Bije się w pierś - rzeczywiście twój tekst o sprzedawczyku był o Wdowczyku. Nie wiem jak ja to czytałem. Sorry.
Ddf
Odpowiedz cytując