Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 14.11.2016, 20:15
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Może napisz wprost kto, bo takie czarowanie to śmieszne jest. Jak chcieli kupić to teraz dalej mogą tyle, że od TS, gdyby te osoby miały kasę by klub utrzymać to stać ich będzie na drobne dla TS.
Takich śmiesznych kupców było wiele nawet jakiś dziennikarz pisał, że Tomek Frankowski wraz z kolegami chciał kupić, ale jak później poważni dziennikarze zapytali Franka to ten stwierdził, że coś innego miał na myśli i został źle odebrany. Ci co chcieli zainwestować w Wisłę już to zrobili, a ci co tylko tak mówią bedą dalej się chwalić ...
Wątpie ze te osoby sobie tego życzą, ponieważ w mediach w kontekście przejęcia ani razu to naziwsko (nazwiska) nie padły). Ale nie o to chodzie zeby sie spierac - kwota jaka trzeba bylo na poczatek wylozyc (reszta raty do 2021) dla wielu osob w Krakowie nie byla zabojcza - najpierw 300 tys, do konca wrzesnia 700 tys i pozniej na poczatku kazdego roku 1,5 mlna, lacznie ok 7 mln

Nie, nie mogą kupić teraz - było w którymś artykule, że jak sprzedaż Meresinskiemu zostala anulowana, to Cupiał zastrzegł sobie że w przeciagu 12 miesiecy moze komus sprzedac klub, a jednoczesnie w miedzyczasie anie mniejszosciowych ani calego klubu TS nie moze opchnac.
Odpowiedz cytując