Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1107
Stary 14.11.2016, 20:13
Już zaczynacie? Niczego was epizod z Meresińskim nie nauczył?

Cieszcie się z tego, co jest i trzymajcie kciuki za obecne władze Wisły.

I najważniejsze - chodźcie na mecze.
Odpowiedz cytując