Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1106
Stary 14.11.2016, 20:03
Mnie martwi bardzo jedna rzecz na którą widzę nikt nie zwraca uwagi. Chodzi mi o sposób komunikacji zarządu z pracownikami. A w zasadzie jego całkowity brak. Wiem że podczas zwolnienia 5 pracowników nikt z zarządu się z nimi nie kontaktował. Tera czytam że z Wdowczykiem się komunikowano na pisma. Ja rozumiem że Pewnie Pan PDS zaraził moda na oświadczenia i pisma ale no dla mnie to jest porażka.
Odpowiedz cytując