Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.11.2016, 16:38
Ma ktoś konto na koszernym forum? Może postanowili się odwdzięczyć za przystanek i to oni głosują na to paskudztwo
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 14.11.2016 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując