Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 14.11.2016, 16:24
Co ciekawe sam Smolny pytany przez dziennikarzy o kupno Wisły, natychmiast urywał temat przez "nie będę na ten temat rozmawiał/nie mam zamiaru tego komentować". Zapewne był bliski przejęcia klubu, ale co poszło dalej nie tak z jego planem możemy się tylko domyślać. Zamiar na pewno był.

Cytat:
- Niezupełnie, bo przecież miał Pan już nawet w ręku dokument akcji Wisły i dopiero po negocjacjach Towarzystwa Sportowego Wisła z Meresińskim w sprawie odsprzedaży klubu został on Panu odebrany. Specjalnie jeździł za tym dokumentem po Polsce wysłannik stowarzyszenia z Krakowa. A więc to było coś więcej niż tylko doradztwo.
- Nic więcej nie mogę Panu powiedzieć.
- Trudno jednak publikować informacje na ten temat bez Pana komentarza. Citko chciał wraz z Panem odbić Wisłę z rąk Meresińskiego?
- Dzisiaj właścicielem Wisły jest Towarzystwo Sportowe. Stało się, jak się stało i mogę tylko powiedzieć, że z niepokojem obserwuję to, co się dzieje w Wiśle Kraków. Z dużym niepokojem.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 14.11.2016 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując