Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 14.11.2016, 15:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Tak jak koledze wyżej chciałbym uświadomić Ci że Wisła trafiła pod skrzydła najpierw Meresińskiego (gdzie połowa debili się z tego cieszyła, że przyszedł "ogarnięty biznesmen"), a potem TS-u. W najbliższym czasie nie będzie super, ale trudno. Nie mamy alternatywy.
nie wiesz o co jest ból, a mówisz. Bez sensu. Wiesz jak działają niektore struktury czy nie? Śmiem wątpić ze nie. Wiec najpierw poznaj temat a potem sie wypowiadaj.

ta, połowa forum sie cieszyła z ze przyszedł Mereś....tia.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując