wolfy napisał(a):

Tak jak koledze wyżej chciałbym uświadomić Ci że Wisła trafiła pod skrzydła najpierw Meresińskiego (gdzie połowa debili się z tego cieszyła, że przyszedł "ogarnięty biznesmen"), a potem TS-u. W najbliższym czasie nie będzie super, ale trudno. Nie mamy alternatywy.
|
nie wiesz o co jest ból, a mówisz. Bez sensu. Wiesz jak działają niektore struktury czy nie? Śmiem wątpić ze nie. Wiec najpierw poznaj temat a potem sie wypowiadaj.
ta, połowa forum sie cieszyła z ze przyszedł Mereś....tia.