|
I ten ostatni akapit napisany bardziej w stylu jakiegoś pieprzniętego bloga fantasy prowadzonego przez kibica Cracovii... "O czym Wisła przekona się już wkrótce" - chyba sprzątaczka musiała dorwać się do pliku, bo nie wierzę, że nawet stażysta by napisał coś tak słabego.
|