Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 13.11.2016, 23:43
I ten ostatni akapit napisany bardziej w stylu jakiegoś pieprzniętego bloga fantasy prowadzonego przez kibica Cracovii... "O czym Wisła przekona się już wkrótce" - chyba sprzątaczka musiała dorwać się do pliku, bo nie wierzę, że nawet stażysta by napisał coś tak słabego.
Odpowiedz cytując