Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23412
Stary 13.11.2016, 19:26
RadekKRK napisał(a):Wyświetl post
W temacie obok podano link do artykułu gazety wyborczej, gdzie autorzy przedstawiają poniższe rewelacje:" Wdowczyk nie był jedyną osobą z drużyny, która zwróciła się o pomoc do PZPN. Podobne kroki powzięli czterej piłkarze - Boban Jovic, Richard Guzmics, Zdenek Ondraszek i Maciej Sadlok"

http://wyborcza.pl/7,154903,20964588...Redirects=true

Wielokrotnie dziennikarze pisali nieprawdę. Mam nadzieję, iż w tym przypadku jest podobnie.
O Sadloku pisze się od około roku i jakos nie rozwiązał do tej pory.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując