RadekKRK napisał(a):

W temacie obok podano link do artykułu gazety wyborczej, gdzie autorzy przedstawiają poniższe rewelacje:" Wdowczyk nie był jedyną osobą z drużyny, która zwróciła się o pomoc do PZPN. Podobne kroki powzięli czterej piłkarze - Boban Jovic, Richard Guzmics, Zdenek Ondraszek i Maciej Sadlok"
http://wyborcza.pl/7,154903,20964588...Redirects=true
Wielokrotnie dziennikarze pisali nieprawdę. Mam nadzieję, iż w tym przypadku jest podobnie.
|
O Sadloku pisze się od około roku i jakos nie rozwiązał do tej pory.