Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 13.11.2016, 18:59
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie postu masady:

Faktycznie, Wdowczyk niefortunny wybrał sobie termin na odejście, mógł poczekać do ostatniego spotkania w tym roku.
Rundę jesienną mamy za sobą, następny mecz jest zaliczany do rundy wiosennej. Zgodnie z przepisami trener może prowadzić tylko jeden zespół w danej rundzie, więc jeśli Wdowczyk zostałby do końca roku, to następny klub mógłby objąć dopiero w kolejnym sezonie.
Odpowiedz cytując