Blaszczu16 napisał(a):

Odnośnie postu masady:
Faktycznie, Wdowczyk niefortunny wybrał sobie termin na odejście, mógł poczekać do ostatniego spotkania w tym roku.
|
Rundę jesienną mamy za sobą, następny mecz jest zaliczany do rundy wiosennej. Zgodnie z przepisami trener może prowadzić tylko jeden zespół w danej rundzie, więc jeśli Wdowczyk zostałby do końca roku, to następny klub mógłby objąć dopiero w kolejnym sezonie.