Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 13.11.2016, 17:58
Ile razy gówno wyborcze pisało paszkwile ? W Poznaniu zostali wyrzuceni pewnie za mówienie prawdy ? Coś tam może być, ale żeby było bardziej dramatycznie dopisali trochę rzeczy od siebie. Dziwne, że nagle teraz zarząd jest zły na Dariusza W. i trzeba go gnoić. Żeby posprzątać ten burdel w klubie potrzeba pewnie więcej jak rok czasu, a tutaj po 3 miesiącach chcą cudu. Dopóki Wisła będzie się utrzymywać na tym poziomie rozgrywek, to dotąd zarząd będzie miał u mnie zaufanie.
Odpowiedz cytując