Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 13.11.2016, 12:46
"jak to jest, że ta drużyna ma wciąż 4 punkty przewagi nad ostatnim miejscem w tabeli? Jak to jest, że udało mu się siedem ligowych meczy z rzędu przegrać"...

ja pier...lę... gościu czyś Ty się z choinki urwał? Słyszysz się? (czytasz) Zobaczymy jak ci reprezentanci zagrają u Sobola jak "Zarząd" nie znajdzie kasy dla nich po 14 grudnia!
Bilans zajebi...sty zrobiłeś!
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 13.11.2016 o godz. 12:59.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując