Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 12.11.2016, 22:56
Wydaje mi sie ze rezygnacja wdowczyka byla wymuszona przez zarzad albo sie nie dogadywali albo chodzilo po prostu o pieniadze, kmiecik i sobolewski i tak dostaja pieniadze bo sa na etacie a tak odpada jedna glowa do wykarmienia,mam nadzjeje ze to nieprawda bo to bybyła kpina jakby taki klub jak WISŁA nie mogl bezproblemowo utrzymac trenera pensje
Odpowiedz cytując