Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11717
Stary 12.11.2016, 16:11
wywiad jest z sierpnia... wg mnie ten czas na to "jeśli" już minął... wg mnie nie ma szans na tę "potęgę" przy tym Zarządzie. chyba, że koniecznie chcą doczekać do stycznia z "jakichś powodów", o których prawdziwość pytałem gdzie indziej... ja bym jednak widział to tak, by Zarząd szukał nowego inwestora już, bo to ten czas, bo później może być za późno i nie będzie w co inwestować... a Kita? no cóż... marzenie ściętej głowy...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując