Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12662
Stary 12.11.2016, 15:50
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Trzeba cisnąc klub aby wreszcie zrobili coś z usprawnieniem sprzedaży biletów przed samym meczem. Wchodziłem na stadion w niedziele jakieś 10 minut przed meczem i kolejka była spora, tak jest praktycznie zawsze. Można oczywiście pisać, że jaki problem zamówić bilet przez neta, ale to nic nie da i problemu nie rozwiązuje. Klub traci pieniądze i potencjalnych nowych fanów. W niedziele pogoda nie była najlepsza a kolejka po bilety była, zapewne pamiętacie jakie były kolejki przed meczami jak było ciepło.
Ludzie piszą na fanpage Wisły ale zero odzewu ze strony klubu.
Fajnie jakby klub otworzył jeszcze jeden punkt sprzedaży biletów, mógłby on być czynny przecież tylko w dniach meczowych. Ewentualnie wprowadzanie jakiegoś automatu, jeżeli jest taka możliwość. Coś trzeba zrobić, bo niektórzy wchodzą niekiedy na drugą połowę meczu, już nie wspominając o tych którzy rezygnują z kupna wejściówki po zobaczeniu kolejki.
Tylko czy to klub jest winny, czy ludzie którzy odkładają zakup biletu na ostatnią chwilę. Wszyscy wiedzą, iż kupno biletu od kiedy są one imienne nie trwa 5 sekund jak przed laty. Do tego dochodzi system, który też nie jest demonem szybkości i możliwość wyboru miejsca co do krzesełka.

Teraz jest szansa ogarnąć cztery ostatnie mecze za jednym zamachem kupując minikarnet. Mecze ligowe w najlepszym możliwym terminie (sobota o 20.30) + puchar w środę. Super opcja dla wszystkich, którzy nie mają karnetu widząc terminarz. Nie ma się jednak co oszukiwać i znowu grono osób będzie czekać do dniu meczu a potem biadolić jaka ta kolejka długa.
Odpowiedz cytując