Wyświetl pojedynczy post
filoo
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 12.11.2016, 14:46
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Cała teoria do kosza. Z prostego powodu.
Najpierw zwolnili asystentów bez jego wiedzy a dopiero pozniej była chęć dymisji.
Skoro w obie strony tj. Zarząd- trener szły jakies pisma/wezwania/wnioski zamiast normalnej rozmowy to musiało sie tak skończyć. Czas pokaże kto był kim w tej rozgrywce. Juz w Szczecinie dostaniemy odpowiedź jak zareagował zespol.
Oko,


MOJA TEORIA:
- Zarząd szuka oszczędności, więc zwalnia kilka osób ze sztabu, zapewne bez zgody W., a jak ten się sprzeciwia, dostaje odpowiedź, że jak się nie podoba, to może odejść,
- Trener podaje się do dymisji na podstawie zaległości. Jego dymisja nie została przyjęta i został poproszony o to by został do momentu aż znajdą nowego szkoleniowca,a Dario się na to godzi, bo zostały po części wyrównane zaległości,
- Wisła rozpoczyna szukanie nowego szkoleniowca ( po cichu ), z którym umawia się, że rozpocznie pracę od 1 Stycznia,
- Zarząd wywiera presję ( chvy wie jak ) na Dariusza, a ten nie wytrzymuje i składa rezygnację, więc Wisłą nie musi mu płacić odszkodowania, oszczędza troszkę pieniędzy na nowego trenera, bo do końca roku będzie duet.
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Odpowiedz cytując