|
Roznica jest taka, ze jakby nie obecny zarzad to by nie bylo juz Wisly. Zarzad mozesz sobie jebac kiedy chcesz, nikt Ci nie broni. Nie mowie tez, ze ten zarzad da rade bo tego nie wiem ale mam nadzieje, ze da chyba jak kazdy wislak. Jebanie go po trzech miesiacach, po calej tej degrengoladzie i patrzac na to z jakiego pulapu startowal jest lekko nie na miejscu, delikatnie rzecz ujmujac i raczej w niczym nie pomaga.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 12.11.2016 o godz. 11:11.
|