Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 11.11.2016, 19:22
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem co było, czy ktoś się spotkał czy nie ale jedno jest bezdyskusyjne.
Wdowczyk miał kontrakt ważny do czerwca 2017 i oznacza to obowiązek płacenia pensji.
Gdy się tej pensji nie wypłaca jak należy to się pojawia ryzyko, że trener drużyny skorzysta ze swojego prawa do odejścia z zachowaniem prawa do wypłaty mimo, że już nie jest trenerem.

Zarząd doprowadził do sytuacji w której takie ryzyko się pojawiło a dobre zarządzanie przejawia się tym, że do takich ryzykownych sytuacji nie dochodzi i nie ma tu znaczenia czy trener chce się odgrywać czy nie. Zarząd poprzez swoje postępowanie sprawił, że Wdowczyk mógł się odegrać w sposób dość bolesny. Gdyby płacić jak należy to Wdowczyk nie miałby możliwości się odegrać. To Zarząd dał mu tą możliwość.
Zarząd zarząd zarząd zarząd... musiałby mieć pieniądze. Jak ich nie ma to co można zrobić? Dla wszystkich nie starcza. A to że Wdowczyk zachował się jak zachował? A to nie on pierwszy i ostatni.


Powiedz jak bez pieniędzy można być profesjonalnym? Jest lepiej niż było ale nadal kiepsko. Więc darujmy sobie te tyrady o profesjonaliźmie. Cały czas gasimy pożar. Jakby Wdowczyk dostał kasę to dla Sadloka by zabrakło. I może teraz to Sadlok chciałby rozwiązać kontrakt z winy klubu?

No a Wdowczyk cóż...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując