Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23408
Stary 11.11.2016, 16:34
Także według Klemby zostali oni spłaceni, składają wnioski na 2 miesiąc, a klub ma miesiąc żeby ich spłacić - tak to działa i Wisła ich spłaciła, a przynajmniej wystarczającą część zaległości żeby wniosek nie był ważny. Następny mogą złożyć za miesiąc. Klemba robi z siebie idiotę wypuszczając takie info w eter, szczególnie że akurat co jak co ale jego info nigdy się nie sprawdza.
Odpowiedz cytując