|
Także według Klemby zostali oni spłaceni, składają wnioski na 2 miesiąc, a klub ma miesiąc żeby ich spłacić - tak to działa i Wisła ich spłaciła, a przynajmniej wystarczającą część zaległości żeby wniosek nie był ważny. Następny mogą złożyć za miesiąc. Klemba robi z siebie idiotę wypuszczając takie info w eter, szczególnie że akurat co jak co ale jego info nigdy się nie sprawdza.
|