|
Wdowczyk pewnie wcześniej postanowił przejść na wcześniejszą trenerską emeryturę nie wiedzieć czemu postanowił teraz to ogłosić i odejść. Stało się nie ma co płakać Odejście to tylko i wyłącznie decyzja Wdowczyka nie Zarządu Pamiętajcie też że nowy Zarząd wykazał się dużą cierpliwością do pracy Wdowczyka w Wiśle za Cupiała Wdowczyka już by dawno nie było. Z obwinianiem Zarządu/ który jak na razie pewnie zajęty negocjacjami z kolejnymi sponsorami został pewnie zaskoczony decyzją i słowami Wdowczyka / warto się wstrzymać co najmniej do oficjalnego komunikatu na temat całej sytuacji
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 11.11.2016 o godz. 14:30.
|