|
Dziwić może ciągły brak sponsora strategicznego choćby dlatego, że Szymański na konferencji poprzedzającej przejęcie Wisły SA zapowiadał to, a prezes Dunin-Suligostowski to potwierdził.
Jedno to finanse, a drugie, równie ważne to wizerunek.
łatwiej będzie pozyskiwać kolejnych sponsorów mając partnera strategicznego.
Dziwne jest tez to, iż Lyoness miał widnieć na przodzie koszulki, zmieniono plany argumentując to bardzo zaawansowanymi rozmowami ze sponsorem koszulkowym. Mówiono, że przyczyni się to do zwiększenia budżetu.
Ja im ufam, naprawdę wierzę że pracują z całych sił ale na Boga, ile można czekać na tego sponsora?
EDIT: Inna sprawa, Klemba zapowiadał świetlaną przyszłość po przejęciu klubu przez Meresińskiego i Citko, więc nie należy go traktować zupełnie poważnie.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 11.11.2016 o godz. 14:27.
|