Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 11.11.2016, 12:13
Czyli jednak boli Cię brak sponsora, tak Cię oszukali... Od sierpnia nie znaleźli, jak mogli. Co tam, że klub ledwo uniknął bankructwa, ma być sponsor i transfery!

Jak udowodnią winę Szymańskiemu, to odejdzie. A jeśli tak bardzo boli Cię Szymański, to zasięgnij opinii o nim w TS, popytaj co zrobił dobrego dla Towarzystwa.

Fragmentu o Miśku nie skomentuję, bo do kretynizmów mi się odnosić nie chce.
Odpowiedz cytując