Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
1030
11.11.2016, 12:12
Thuesen
napisał(a):
Jeśli to prawda że Wdowczyk nie otrzymywał wynagrodzenia to Marzenka naprawde sie popisała... Ciekawe czy ona i reszta zarządu podejmowali w tym czasie swoje "ciężko" zarobione pieniądze?
Trochę szacunku...........
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.