serek.c2 napisał(a):

|
Więc co możesz zarzucić zarządowi? Opowiada bajki? Jakie? O Szymańskim huczy pół Krakowa? Bo jakieś "Knury" wyciągnęły przy okazji jego nominacji brudy sprzed dekady? Startuje do Wdowca? A skąd Ty o tym wiesz? Jeśli "startuje", to może ma rację, bo to chłop gotów się za Wisłę pokroić?
|
...że już, już, że za chwile ale jakoś ciszaaaa i do tego teraz wczorajszy ZONK!
Knury wyciągnęły tę sprawę teraz bo dopiero teraz postawili zarzutu oficjalnie, a nie rozpracowywali sprawę. Rozumiem, ze jeśli będzie winny, to że to sprawa sprzed dekady to wtedy wina będzie mniejsza? dla tych co obracają większymi pieniędzmi i mogliby coś dać Wiśle to taki sam przekrętas ja wiadomix. Cień. to jest rozwiązanie dla niego teraz.
A to jeśli R.S. chce się pokroić dać za Wisłę, no tak... to przepraszam... Pewien pan z trybun rzucając nożem też się chciał dać pokroić za Wisłę (tu nawet dosłownie) i jeszcze kilkuset mu podobnych też... no to rzeczywiście jestem spokojny... przepraszam.