Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 11.11.2016, 11:30
Nie, nie zniknę - dlaczego miałbym to robić? Wtedy się odniosę do sprawy, a teraz nie będę jebał władz klubu, bo Daruś coś sobie powiedział do mediów.

Inna sprawa jest taka - zawsze byłem przeciwnikiem zatrudniania kogoś umoczonego w korupcję, od początku nie chciałem, by ta postać pracowała w Wiśle. Wg mnie to ujma dla nas wszystkich. Jeśli zarząd ma podobne zdanie w tej kwestii do mnie? Możliwe, że odczuwał jaki stosunek w klubie jest do jego osoby i zrezygnował. I teraz pytanie, mam być zły na zarząd?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.11.2016 o godz. 11:37.
Odpowiedz cytując