|
Nie tyle potwierdził, co złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu. No chyba, że uznamy, że Wdowczyk jest kompletnym idiotą i złożył ten wniosek do PZPN-u z powodu istnienia zaległości, mimo iż wiedział, że tych zaległości nie ma. Czym innym są oświadczenia na konferencjach prasowych, a czym innym realne działanie Wdowczyka.
|