Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 11.11.2016, 10:53
Byl chlop i ni ma chlopa. Trudno. Ktos sie go bardzo chcial pozbyc z klubu i wreszcie tego dopial.

Gorsze jest co innego:
Sygnal jaki poszedl do zawodnikow - tu sie nic nie buduje.
W czerwcu zegnamy sie z:
a) cala nasza linia obrony: Sadlok, Jovic, Guzmics - za darmo + Glowacki koniec kariery,
b) cala nasza linia ataku: Ondrasek - za darmo + Brozek juz dalej nie da rady tego wozka ciagnac z niewyleczona od 2 lat kontuzja,
c) Maczynski - czyli absolutny mozg naszej druzyny.

Z Wdowczykiem nie nalezalo bawic sie w nieplacenie i lapanie za kruczki w kontrakcie, tylko chuchac i dmuchac i przedluzac kontrakt o rok, a potem za nadzieja patrzec ze przynajmniej polowa pilkarzy ktorym sie koncza kontrakty zechce laskawie przedluzyc o rok, dwa.

Obecnie ternera zdolnego pociagnac Wisle na naszym rynku nie ma, a Wisly nie stac na placenie dwoch kontraktow. Bo Wdowczyka bedzie trzeba i taks splacic do czerwca.

Zostaje Sobol i Kmiecik.
Czyli wielka niewiadoma, i to tuz przed wydawac by sie moglo; wymarzonym finiszem rundy:
Pgon z Moskalem, a poznien arka, Lechia, cyrankiewiczovia i spranie tlenionych grzywek w Chorzowie.
13pkt o ktorych kazdy myslal.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując