Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 11.11.2016, 10:04
Napewno zarzad swoje ma za uszami i pewnie nasze gwiazdeczki tez. Wdowczyk jaki jest ale cos mi sie zdaje ze nie odszedl by z byle powodu. I pewnie kolejna sprawa przegrama i trzeba bedzie bulic mu plus odsetki.
Odpowiedz cytując