Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1290
Stary 11.11.2016, 08:45
Co Ty masz gościu do prezes Sarapaty? Co masz do Szymańskiego, poza tym, że nie podobają Ci się jego maniery? Jakim trzeba być deklem, żeby gnoić swoich na podstawie słów takiego dna moralnego jak Wdowczyk?

"Po tylu doświadczeniach z naszym zarządem ..." - po jakich? Co do chuja Wam nowy zarząd zawinił? Stilica i sponsora za 100 baniek Wam nie znalazł?
Odpowiedz cytując