Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23405
Stary 11.11.2016, 07:43
Przepraszam za ciężki sarkazm, ale pachnie mi to zabezpieczeniem na wypadek wypowiedzenia kontraktu przez któregoś z naszych etatowych stoperów ze względu na 3-miesięczne zaległości.... :/
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując