|
Fakty są takie, że Wdowczyk był najlepiej punktującym trenerem od czasów Maskanta. Jeżeli dodamy do tego w jakiej sytuacji Wisłę przejął (radosna twórczość Tadzia & co) oraz perturbacje na początku sezonu kiedy bardziej od porażek niepokoiło nas to co się dzieje w klubie plus brak kasy na cokolwiek to można śmiało stwierdzić, że Wdowczyk był najlepszym trenerem od wielu lat.
Nowemu zarządowi Wdowczyk od początku nie pasował i stąd te tarcia o których pisze Wdowczyk. SKWK od początku stawiało na Sobola na fotelu trenera. Nie łudźcie się, że przyjdzie ktoś nowy na miejsce Wdowczyka. Nawet jak będą pojawiały się jakieś nazwiska na karuzeli trenerskiej to będzie to zasłona dymna.
Oby Sobol miał dużo szczęścia i okazał się trenerem nie gorszym niż był piłkarzem. W innym przypadku ci którzy obecnie wymyślają Wdowczykowi od mend legijnych szybko za nim zatęsknią.
|