Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 10.11.2016, 23:13
SMOKE 8541 napisał(a):Wyświetl post
Tragedia jakby co najmniej legenda Wisły jakaś odeszła z klubu . Odszedł tylko marny trener może profesjonalista ale w latach 90 tych kiedy święcił triumfy i tak głównie pamiętany i wspominany z handlowania meczami Dzisiaj pamiętany z największego sukcesu jakim jest 10 miejsce w tabeli eksperymentów ze składem w obronie ,zakłamania i amatorskiego zachowania .Jedno jest pewne odejście Wdowczyka sprzedawczyka który nigdy nie powinien pracować w Wiśle może wyjść tylko na zdrowie wszystkim

Już nie pierd że marny trener, trenerem był co najmniej dobrym co nie raz udowodnił. Był i jest łajża warszawską z innych względów...

Chciałbym że udupili kiedyś ległą i polonię za przekręty z nim bo wtedy go najbardziej znienawidziłęm, jak robił wały siedząc na ławce legii i polonii....

Odpowiedz cytując