SMOKE 8541 napisał(a):

|
Tragedia jakby co najmniej legenda Wisły jakaś odeszła z klubu . Odszedł tylko marny trener może profesjonalista ale w latach 90 tych kiedy święcił triumfy i tak głównie pamiętany i wspominany z handlowania meczami Dzisiaj pamiętany z największego sukcesu jakim jest 10 miejsce w tabeli eksperymentów ze składem w obronie ,zakłamania i amatorskiego zachowania .Jedno jest pewne odejście Wdowczyka sprzedawczyka który nigdy nie powinien pracować w Wiśle może wyjść tylko na zdrowie wszystkim
|
Już nie pierd że marny trener, trenerem był co najmniej dobrym co nie raz udowodnił. Był i jest łajża warszawską z innych względów...
Chciałbym że udupili kiedyś ległą i polonię za przekręty z nim bo wtedy go najbardziej znienawidziłęm, jak robił wały siedząc na ławce legii i polonii....