Wyświetl pojedynczy post
SMOKE 8541
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 10.11.2016, 22:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Handlarz Wdowczyk pierdnął coś do prasy, a Ty oczywiście murem stoisz za tą łajzą. Nie poczekasz na rozwój wypadków, bo przecież masz info o gierkach Szymańskiego (o którym chuja wiesz) i "nieudacznictwie" zarządu.

Ten zarząd pajacu wyciąga od kilku miesięcy klub na prostą - czy Ci się to podoba czy nie. Warto byłoby dać im szansę na przedstawienie swojego stanowiska, a nie gnoić Wiślaków po słowach byle handlarza.
100%Racji prawda od bardzo dawna Wdowczyk był handlarzem i nie ważne jak będzie się starał i gdzie będzie trenował jako trener tak długo będzie wypominana ,,handlowa"przeszłość Wdowczyka

100% Racji Zarząd zaczyna początki są trudne ale obiecujące 3 sponsorów i Hiszpan jako człowiek odpowiadający za pion sportowy w ciągu kilku miesięcy brak sponsora na koszulki możliwe że w oczekiwaniu na ewentualną decyzje inwestora albo większego sponsora Na razie można tylko przypuszczać i się tylko zastanawiać o co naprawdę poszło na linii Wdowczyk - Zarząd Warto pamiętać że Wdowczyk jeszcze kilka tygodni wychwalał Zarząd teraz narzeka i oczernia Zarząd Tylko żeby Wdowczyk nie zdziwił się jak Zarząd na dniach odpowie Wdowczykowi Zresztą jakby Legionista miał honor to zachował by się honorowo ogłosił po odejściu Broniszewskiego że dociągnie do końca rundy i zimą się żegna z Wisłą a nie teraz odstawia cyrki bo co Guzmics ma odejśćJeśli Wisła teraz wyjdzie na prostą to będzie zasługa Zarządu nie Wdowczyka na Wdowczyku to się Legia skończyła ale nie Wisła Wisła bez Wdowczyka będzie mocniejsza. Możliwe że Sobolewski okaże się lepszym trenerem od zakłamanego Wdowczyka Odejście Legionisty to jeszcze nie koniec to nowe rozdanie i nowy początek Wisły Kraków Teraz będzie tylko lepiej bo gorzej już było

serek.c2 200% Racji w tym co napisałeś wcześniej
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 10.11.2016 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując