Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2016, 21:09
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
ech... powiedział co wiedział, główny głos tegoż forum... przepraszam pajacu
Handlarz Wdowczyk pierdnął coś do prasy, a Ty oczywiście murem stoisz za tą łajzą. Nie poczekasz na rozwój wypadków, bo przecież masz info o gierkach Szymańskiego (o którym chuja wiesz) i "nieudacznictwie" zarządu.

Ten zarząd pajacu wyciąga od kilku miesięcy klub na prostą - czy Ci się to podoba czy nie. Warto byłoby dać im szansę na przedstawienie swojego stanowiska, a nie gnoić Wiślaków po słowach byle handlarza.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.11.2016 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując