Zwitter napisał(a):

Jak mieliśmy fatalną serie porażek to połowa forum pisała, że taki mamy skład i nawet jak Mourinho przyjdzie to cudów nie zrobi, jak się podnieśliśmy to są narzekanie, że w połowie sezonu jesteśmy na 10 miejscu.
Większość chyba zapomniała, że serię porażek mieliśmy przez zawirowania i zamieszanie wokół klubu i starego właściciela , co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.
Ciekawe co będziecie pisać jak Wdowczyk pójdzie do sądu i sprawę wygra.
Nie będę go zacięcie bronił bo nie mam pewności, czy wina była w całości po stronie Wisły. Nie będę go też atakował bo nie mam pewności, czy wina była w całości po jego stronie.
|
i to jest głos rozsądku! Teraz trzeba szybko ogarnąć temat nowego trenera, bo jakoś w cudowne umiejętności Sobola nie wierzę. I nie wierzę także, ze mamy kasę na kogoś konkretnego... Chyba, że wszystko to to taka gra z nowym możnym sponsorem, bo akurat mu nie spasował Wdowiec, wiec trzeb było coś zrobić, tylko znowu komuś się coś popie....iło i Wisła będzie musiała zapłacić odszkodowanie... Ot, takie moje dywagacje...