Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1016
Stary 10.11.2016, 17:45
Z jakich powodów by nie rozwiązał kontraktu znaczy to tylko tyle, że w klubie dalej panuje pełna amatorka, standard, juz sie przyzwyczaiłem więc nawet mnie to nie bulwersuje. Okłamali kibiców mówiąc, że zaległości wobec pracowników zostały uregulowane, mydleniem oczu o zbliżającym się sponsorze już się nawet nie przejmuję bo tkest w stylu "rozmowy są zaawansowane", "w najbliższym czasie" można wsadzić między bajki, ten najbliższy czas leży po prostu na asymptocie i ciągle się do niego zbliżamy ale go nie doczekamy. Kolejny kamyczek do ogródka to postępowanie z trenerem, jeśli faktycznie bez jego konsultacji rozwalono mu sztab to mamy tutaj do czynienia z całkowitym brakiem profesjonalizmu. Niestety, obecnie każda krytyka w stronę naszych włodarzy spotka się z próbą obrony i niezadowoleniem no bo przecież skoro zarząd jest tj. "NASZ" czyli wywodzi się z TS no to przecież na pewno postępują bezbłędnie...
Odpowiedz cytując